MGS Vergine®

MULTIFUNCTIONAL GYNECOLOGICAL SYSTEM

MGS Vergine® to kombinacja kilku technologii

zapewniających skuteczną rewitalizację kobiecych narządów płciowych:

Kobiece narządy płciowe zmieniają swój wygląd zewnętrzny, wewnętrzny jak i funkcjonowanie z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, poród, starzenie się, menopauza. Utrata elastyczności i ciasności pochwy oraz związana z tym utrata satysfakcji seksualnej jest problemem bardzo wielu kobiet, zwłaszcza po trudnych i wielokrotnych porodach.

 

Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z istnienia  niechirurgicznych, małoinwazyjnych metod,  które przywracają elastyczność  pochwy, poprawiają wygląd okolic intymnych i pomagają odzyskać przyjemność czerpaną z aktywności seksualnej.

 

Chirurgiczne metody rewitalizacji pochwy i okolic intymnych są dostępne od wielu lat, jednak  długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko powikłań okołooperacyjnych  stanowią  dla wielu kobiet istotną barierę.

 

Multifunctional Gynecological System Vergine® to połączenie najnowocześniejszych technologii  w celu poprawy wyglądu i funkcjonowania kobiecych narządów intymnych.

ThermVital: spektakularny lifting oraz poprawa elastyczności

Rewolucja na rynku ginekologii estetycznej

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się

z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner

z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny,klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie, a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientki, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

V-HIFU: przełom w nieinwazyjnej rewitalizacji pochwy

Endovaginalny lifting narządów intymnych kobiet

Modelowanie tkanki w obszarze pochwy za pomocą V-HIFU jest możliwe dzięki skupionej wiązce ultradźwięków w danym punkcie, która skutecznie doprowadza do głębokiej rewitalizacji bez zewnętrznych uszkodzeń błony śluzowej.

 

Procedura V-HIFU pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty u kobiet borykających się z nadmierną rozciągliwością ścianek pochwy.

 

Zaletą technologii jest szybkość wykonania zabiegu – wystarczy jeden zabieg trwający zaledwie około 30 minut. Pacjentka może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć bez okresu rekonwalescencji.

 

Zabieg skierowany jest do Pań po porodzie, aby wygląd oraz struktura obszarów intymnych zyskała swój pierwotny, naturalny wygląd. Tkanka ulega mocnemu zagęszczeniu. Ścianki waginy zostają wzmocnione oraz uelastycznione.

 

Panie cierpiące na efekt starzenia okolic intymnych oraz chcące zwiększyć komfort życia seksualnego również powinny poddać się zabiegowi przy pomocy V-HIFU, aby móc na nowo przeżywać chwile rozkoszy tak mocno jak wcześniej.

 

Zachowanie bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu, bezkrwawa metoda to dodatkowe zalety zabiegu V-HIFU.

L-HIFU: remodeling i synteza nowych włókien kolagenowych

Głowica do warg sromowych

Głowica L-HIFU doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu warg sromowych większych.

 

Technologia wykorzystuje zogniskowane ultradzwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Jest to rewelacyjna alternatywa do labioplastyki, dzięki której uzyskujemy efekt mocnego napięcia oraz odmłodzenia warg

sromowych w sposób delikatny i bezbolesny.

 

W trakcie zabiegu dochodzi do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania uszkodzeń w określonym miejscu i stymulowania naturalnego procesu regeneracji.

 

Głowica wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „poparzenie” o średnicy 0,5-1 mm w odstępach około 1-2 mm. Jednocześnie nie powoduje  niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. Naturalnie pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i syntezy nowego kolagenu, w rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting.

 

Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają na osiągnięcie niezwykłych efektów zabiegowych.

 

Zabieg dedykowany jest dla kobiet chcących skorygować wygląd okolic warg sromowych większych, nadać im odpowiedni kształt i sprężystość.

Endolight: szerokie spektrum działania terapii światłem

Laser biostymulujący

Urządzenie dostarcza bezpieczne wiązki światła o dużym zagęszczeniu, które stymulują wnętrze pochwy do regeneracji oraz rewitalizacji. EndoLight aktywuje odnowę biologiczną komórek tkanek pochwy, co wzmacnia uzyskane efekty odmłodzenia.

 

Terapia EndoLight łagodzi stany zapalne poprzez eliminację bakterii nadmiernie namnażających się  w obszarze błony śluzowej pochwy.

 

Dodatkowo wzmaga pracę układu krwionośnego w obrębie tkanek narządów intymnych, co sprzyja osiągnięciu efektu anti-aging, rozjaśnieniu warg sromowych oraz uzyskaniu lepszej kondycji okolic intymnych.

 

Laser biostymulujący EndoLlight znajduje zastosowanie w dziedzinie ginekologii estetycznej z uwagi na:

 • aktywację produkcji kolagenu, tworzenie nowych włókien kolagenowych o  mocniejszej  strukturze;
 • efekt odmłodzenia wyglądu okolic intymnych;
 • wzmożenie mikrocyrkulacji i tym samym poprawę ukrwienia tkanek wpływających na pigmentację narządów płciowych;
 • uelastycznienie i pojędrnienie ścianek pochwy;
 • działanie bakteriobójcze, wyrównujące środowisko pochwy;
 • regenerację uszkodzeń  ścianek pochwy.

 

Laser EndoLight umożliwia indywidualny, optymalny dobór odpowiedniej dawki światła w zależności od potrzeb, dzięki dwóm parametrom pracy w trybie impulsowym oraz ciągłym.

 

Zakres kosmetycznej światłoterapii EndoLight:

 • Niebieskie światło o długości 460 nm – redukuje stan zapalny oraz grzybiczy.
 • Czerwone światło 630 nm – ma działanie rozjaśniające wargi sromowe, poprawia elastyczność ścianek narządów płciowych.
 • Bliska podczerwień 830 nm - zwiększa produkcję kolagenu oraz sprzyja rewitalizacji tkanek.

MULTIFUNCTIONAL

GYNECOLOGICAL SYSTEM

Stosunkowo młoda i nowa dziedzina jaką jest ginekologia estetyczna, poszukuje najlepszych rozwiązań terapeutycznych, które łączą skuteczność, bezpieczeństwo, komfort zabiegu, a także szybki powrót klientek do codziennego życia.

 

Dlatego System Vergine® i jego innowacyjne rozwiązania jak Technologia, ThermVital, HIFU, Endolight, znajduje grono zadowolonych użytkowników w branży ginekologicznej. Zarówno lekarzy operujących tym systemem, jak i klientek chętnie poddających się zabiegowi.

EndoLight

Kobiece narządy płciowe zmieniają swój wygląd zewnętrzny, wewnętrzny jak i funkcjonowanie

z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, poród, starzenie się, menopauza. Utrata elastyczności i ciasności pochwy oraz związana z tym utrata satysfakcji seksualnej jest problemem bardzo wielu kobiet, zwłaszcza po trudnych i wielokrotnych porodach.

 

Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z istnienia  niechirurgicznych, małoinwazyjnych metod,  które przywracają elastyczność  pochwy, poprawiają wygląd okolic intymnych i pomagają odzyskać przyjemność czerpaną z aktywności seksualnej.

 

Chirurgiczne metody rewitalizacji pochwy i okolic intymnych są dostępne od wielu lat, jednak  długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko powikłań okołooperacyjnych  stanowią  dla wielu kobiet istotną barierę.

 

Multifunctional Gynecological System Vergine® to połączenie najnowocześniejszych technologii  w celu poprawy wyglądu i funkcjonowania kobiecych narządów intymnych.

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner  z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany

z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie,

a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientka, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

Modelowanie tkanki w obszarze pochwy za pomocą V-HIFU jest możliwe dzięki skupionej wiązce ultradźwięków w danym punkcie, która skutecznie doprowadza do głębokiej rewitalizacji bez zewnętrznych uszkodzeń błony śluzowej.

 

Procedura V-HIFU pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty u kobiet borykających się z nadmierną rozciągliwością ścianek pochwy.

 

Zaletą technologii jest szybkość wykonania zabiegu – wystarczy jeden zabieg trwający zaledwie około

30 minut. Klientka może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć bez okresu rekonwalescencji.

 

Zabieg skierowany jest do Pań po porodzie, aby wygląd oraz struktura obszarów intymnych zyskała swój pierwotny, naturalny wygląd. Tkanka ulega mocnemu zagęszczeniu. Ścianki waginy zostają wzmocnione oraz uelastycznione.

 

Panie cierpiące na efekt starzenia okolic intymnych oraz chcące zwiększyć komfort życia seksualnego również powinny poddać się zabiegowi przy pomocy V-HIFU, aby móc na nowo przeżywać chwile rozkoszy tak mocno jak wcześniej.

 

Zachowanie bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu, bezkrwawa metoda to dodatkowe zalety zabiegu

V-HIFU.

Głowica L-HIFU doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu warg sromowych większych.

 

Technologia wykorzystuje zogniskowane ultradzwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Jest to rewelacyjna alternatywa do labioplastyki, dzięki której uzyskujemy efekt mocnego napięcia oraz odmłodzenia warg

sromowych w sposób delikatny i bezbolesny.

 

W trakcie zabiegu dochodzi do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania uszkodzeń w określonym miejscu i stymulowania naturalnego procesu regeneracji.

 

Głowica wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „poparzenie” o średnicy 0,5-1 mm w odstępach około 1-2 mm. Jednocześnie nie powoduje  niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. Naturalnie pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i syntezy nowego kolagenu, w rezultacie następuje zwiększenie napięcia

i widoczny lifting.

 

Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają na osiągnięcie niezwykłych efektów zabiegowych.

 

Zabieg dedykowany jest dla kobiet chcących skorygować wygląd okolic warg sromowych większych, nadać im odpowiedni kształt i sprężystość.

Urządzenie dostarcza bezpieczne wiązki światła o dużym zagęszczeniu, które stymulują wnętrze pochwy do regeneracji oraz rewitalizacji. EndoLight aktywuje odnowę biologiczną komórek tkanek pochwy, co wzmacnia uzyskane efekty odmłodzenia.

 

Terapia EndoLight łagodzi stany zapalne poprzez eliminację bakterii nadmiernie namnażających się

w obszarze błony śluzowej pochwy.

 

Dodatkowo wzmaga pracę układu krwionośnego w obrębie tkanek narządów intymnych, co sprzyja osiągnięciu efektu anti-aging, rozjaśnieniu warg sromowych oraz uzyskaniu lepszej kondycji okolic intymnych.

 

Laser biostymulujący EndoLlight znajduje zastosowanie w dziedzinie ginekologii estetycznej z uwagi na:

 • aktywację produkcji kolagenu, tworzenie nowych włókien kolagenowych o  mocniejszej  strukturze;
 • efekt odmłodzenia wyglądu okolic intymnych;
 • wzmożenie mikrocyrkulacji i tym samym poprawę ukrwienia tkanek wpływających na pigmentację narządów płciowych;
 • uelastycznienie i pojędrnienie ścianek pochwy;
 • działanie bakteriobójcze, wyrównujące środowisko pochwy;
 • regenerację uszkodzeń  ścianek pochwy.

 

Laser EndoLight umożliwia indywidualny, optymalny dobór odpowiedniej dawki światła w zależności od potrzeb, dzięki dwóm parametrom pracy w trybie impulsowym oraz ciągłym.

 

Zakres kosmetycznej światłoterapii EndoLight:

 • Niebieskie światło o długości 460 nm – redukuje stan zapalny oraz grzybiczy.
 • Czerwone światło 630 nm – ma działanie rozjaśniające wargi sromowe, poprawia elastyczność ścianek narządów płciowych.
 • Bliska podczerwień 830 nm - zwiększa produkcję kolagenu oraz sprzyja rewitalizacji tkanek.
MGS Vergine®

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner  z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany

z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie,

a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientka, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital
MGS Vergine®

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner  z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany

z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie,

a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientka, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital

MULTIFUNCTIONAL GYNECOLOGICAL SYSTEM

Kobiece narządy płciowe zmieniają swój wygląd zewnętrzny, wewnętrzny jak

 i funkcjonowanie z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, poród, starzenie się, menopauza. Utrata elastyczności i ciasności pochwy oraz związana z tym utrata satysfakcji seksualnej jest problemem bardzo wielu kobiet, zwłaszcza po trudnych

i wielokrotnych porodach.

 

Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z istnienia  niechirurgicznych, małoinwazyjnych metod,  które przywracają elastyczność  pochwy, poprawiają wygląd okolic intymnych i pomagają odzyskać przyjemność czerpaną z aktywności seksualnej.

 

Chirurgiczne metody rewitalizacji pochwy i okolic intymnych są dostępne od wielu lat, jednak  długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko powikłań okołooperacyjnych  stanowią  dla wielu kobiet istotną barierę.

 

Multifunctional Gynecological System Vergine® to połączenie najnowocześniejszych technologii  w celu poprawy wyglądu i funkcjonowania kobiecych narządów intymnych.

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych

i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner

z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie, a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientka, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

Modelowanie tkanki w obszarze pochwy za pomocą V-HIFU jest możliwe dzięki skupionej wiązce ultradźwięków w danym punkcie, która skutecznie doprowadza do głębokiej rewitalizacji bez zewnętrznych uszkodzeń błony śluzowej.

 

Procedura V-HIFU pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty u kobiet borykających się z nadmierną rozciągliwością ścianek pochwy.

 

Zaletą technologii jest szybkość wykonania zabiegu – wystarczy jeden zabieg trwający zaledwie około 30 minut. Klientka może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć bez okresu rekonwalescencji.

 

Zabieg skierowany jest do Pań po porodzie, aby wygląd oraz struktura obszarów intymnych zyskała swój pierwotny, naturalny wygląd. Tkanka ulega mocnemu zagęszczeniu. Ścianki waginy zostają wzmocnione oraz uelastycznione.

 

Panie cierpiące na efekt starzenia okolic intymnych oraz chcące zwiększyć komfort życia seksualnego również powinny poddać się zabiegowi przy pomocy V-HIFU, aby móc na nowo przeżywać chwile rozkoszy tak mocno jak wcześniej.

 

Zachowanie bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu, bezkrwawa metoda to dodatkowe zalety zabiegu V-HIFU.

Głowica L-HIFU doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu warg sromowych większych.

 

Technologia wykorzystuje zogniskowane ultradzwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Jest to rewelacyjna alternatywa do labioplastyki, dzięki której uzyskujemy efekt mocnego napięcia oraz odmłodzenia warg  sromowych w sposób delikatny

i bezbolesny.

 

W trakcie zabiegu dochodzi do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania uszkodzeń w określonym miejscu

i stymulowania naturalnego procesu regeneracji.

 

Głowica wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „poparzenie” o średnicy 0,5-1 mm w odstępach około 1-2 mm. Jednocześnie nie powoduje  niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. Naturalnie pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i syntezy nowego kolagenu, w rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting.

 

Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają na osiągnięcie niezwykłych efektów zabiegowych.

 

Zabieg dedykowany jest dla kobiet chcących skorygować wygląd okolic warg sromowych większych, nadać im odpowiedni kształt i sprężystość.

Urządzenie dostarcza bezpieczne wiązki światła o dużym zagęszczeniu, które stymulują wnętrze pochwy do regeneracji oraz rewitalizacji. EndoLight aktywuje odnowę biologiczną komórek tkanek pochwy, co wzmacnia uzyskane efekty odmłodzenia.

 

Terapia EndoLight łagodzi stany zapalne poprzez eliminację bakterii nadmiernie namnażających się  w obszarze błony śluzowej pochwy.

 

Dodatkowo wzmaga pracę układu krwionośnego w obrębie tkanek narządów intymnych, co sprzyja osiągnięciu efektu anti-aging, rozjaśnieniu warg sromowych oraz uzyskaniu lepszej kondycji okolic intymnych.

 

Laser biostymulujący EndoLlight znajduje zastosowanie w dziedzinie ginekologii estetycznej z uwagi na:

 • aktywację produkcji kolagenu, tworzenie nowych włókien kolagenowych o  mocniejszej  strukturze;
 • efekt odmłodzenia wyglądu okolic intymnych;
 • wzmożenie mikrocyrkulacji i tym samym poprawę ukrwienia tkanek wpływających na pigmentację narządów płciowych;
 • uelastycznienie i pojędrnienie ścianek pochwy;
 • działanie bakteriobójcze, wyrównujące środowisko pochwy;
 • regenerację uszkodzeń  ścianek pochwy.

 

Laser EndoLight umożliwia indywidualny, optymalny dobór odpowiedniej dawki światła w zależności od potrzeb, dzięki dwóm parametrom pracy w trybie impulsowym oraz ciągłym.

 

Zakres kosmetycznej światłoterapii EndoLight:

 • Niebieskie światło o długości 460 nm – redukuje stan zapalny oraz grzybiczy.
 • Czerwone światło 630 nm – ma działanie rozjaśniające wargi sromowe, poprawia elastyczność ścianek narządów płciowych.
 • Bliska podczerwień 830 nm - zwiększa produkcję kolagenu oraz sprzyja rewitalizacji tkanek.
MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych

i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner

z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie, a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientka, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

MGS Vergine®

MGS Vergine® to kombinacja kilku technologii

zapewniających skuteczną rewitalizację kobiecych narządów płciowych:

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych

i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner

z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie, a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientka, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital

V-HIFU: przełom

w nieinwazyjnej rewitalizacji pochwy

L-HIFU: remodeling

i synteza nowych włókienkolagenowych

Endolight: szerokie spektrum działania terapii światłem

Kobiece narządy płciowe zmieniają swój wygląd zewnętrzny, wewnętrzny jak i funkcjonowanie z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, poród, starzenie się, menopauza. Utrata elastyczności i ciasności pochwy oraz związana z tym utrata satysfakcji seksualnej jest problemem bardzo wielu kobiet, zwłaszcza

po trudnych i wielokrotnych porodach.

 

Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z istnienia  niechirurgicznych, małoinwazyjnych metod,  które przywracają elastyczność  pochwy, poprawiają wygląd okolic intymnych i pomagają odzyskać przyjemność czerpaną z aktywności seksualnej.

 

Chirurgiczne metody rewitalizacji pochwy i okolic intymnych są dostępne od wielu lat, jednak  długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko powikłań okołooperacyjnych  stanowią  dla wielu kobiet istotną barierę.

 

Multifunctional Gynecological System Vergine® to połączenie najnowocześniejszych technologii  w celu poprawy wyglądu

i funkcjonowania kobiecych narządów intymnych.

ThermVital:

spektakularny lifting oraz poprawa elastyczności

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych

i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner  z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie, a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientki, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

Modelowanie tkanki w obszarze pochwy za pomocą V-HIFU jest możliwe dzięki skupionej wiązce ultradźwięków w danym punkcie, która skutecznie doprowadza do głębokiej rewitalizacji bez zewnętrznych uszkodzeń błony śluzowej.

 

Procedura V-HIFU pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty

u kobiet borykających się z nadmierną rozciągliwością ścianek pochwy.

 

Zaletą technologii jest szybkość wykonania zabiegu – wystarczy jeden zabieg trwający zaledwie około 30 minut. Klientka może

od razu wrócić do swoich codziennych zajęć bez okresu rekonwalescencji.

 

Zabieg skierowany jest do Pań po porodzie, aby wygląd oraz struktura obszarów intymnych zyskała swój pierwotny, naturalny wygląd. Tkanka ulega mocnemu zagęszczeniu. Ścianki waginy zostają wzmocnione oraz uelastycznione.

 

Panie cierpiące na efekt starzenia okolic intymnych oraz chcące zwiększyć komfort życia seksualnego również powinny poddać się zabiegowi przy pomocy V-HIFU, aby móc na nowo przeżywać chwile rozkoszy tak mocno jak wcześniej.

 

Zachowanie bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu, bezkrwawa metoda to dodatkowe zalety zabiegu V-HIFU.

Głowica L-HIFU doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu warg sromowych większych.

 

Technologia wykorzystuje zogniskowane ultradzwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Jest to rewelacyjna alternatywa do labioplastyki, dzięki której uzyskujemy efekt mocnego napięcia oraz odmłodzenia warg  sromowych w sposób delikatny

i bezbolesny.

 

W trakcie zabiegu dochodzi do aplikacji ultradźwięków

i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej

do spowodowania uszkodzeń w określonym miejscu

i stymulowania naturalnego procesu regeneracji.

 

Głowica wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „poparzenie”

o średnicy 0,5-1 mm w odstępach około 1-2 mm. Jednocześnie nie powoduje  niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. Naturalnie pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i syntezy nowego kolagenu, w rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting.

 

Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają na osiągnięcie niezwykłych efektów zabiegowych.

 

Zabieg dedykowany jest dla kobiet chcących skorygować wygląd okolic warg sromowych większych, nadać im odpowiedni kształt i sprężystość.

MULTIFUNCTIONAL

GYNECOLOGICAL SYSTEM

MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital

V-HIFU: przełom

w nieinwazyjnej

rewitalizacji pochwy

MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital

Kobiece narządy płciowe zmieniają swój wygląd zewnętrzny, wewnętrzny jak

i funkcjonowanie z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, poród, starzenie się, menopauza. Utrata elastyczności i ciasności pochwy oraz związana z tym utrata satysfakcji seksualnej jest problemem bardzo wielu kobiet, zwłaszcza po trudnych i wielokrotnych porodach.

 

Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy

z istnienia  niechirurgicznych, małoinwazyjnych metod,  które przywracają elastyczność  pochwy, poprawiają wygląd okolic intymnych i pomagają odzyskać przyjemność czerpaną z aktywności seksualnej.

 

Chirurgiczne metody rewitalizacji pochwy

i okolic intymnych są dostępne od wielu lat, jednak  długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko powikłań okołooperacyjnych  stanowią  dla wielu kobiet istotną barierę.

 

Multifunctional Gynecological System Vergine® to połączenie najnowocześniejszych technologii  w celu poprawy wyglądu

i funkcjonowania kobiecych narządów intymnych.

W ręku doświadczonego lekarza sprawi, że

z zabiegu będzie chciała skorzystać każda klientka borykająca się z takimi przypadkami jak: brak satysfakcji z życia seksualnego, suchość pochwy czy potrzeba modelowania warg sromowych mniejszych i większych.

 

Wyżej wymienione przypadki dotyczą prawie każdej kobiety, która rodziła. Do zmiany wyglądu oraz napięcia narządów płciowych kobiety przyczynia się także proces starzenia. Te negatywne skutki mają wpływ nie tylko na estetykę obszarów intymnych, ale także stają się problemem w sferze seksualnej, kiedy kobieta i jej partner  z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścianek pochwy nie może czerpać radości ze zbliżeń.

 

ThermVital  emituje fale radiowe o określonej częstotliwości, które powodują efekt termiczny. Dzięki temu zachodzi obkurczanie włókien kolagenowych i tym samym zagęszczenie oraz zdecydowane polepszenie struktury tkanki.  Zabieg jest bezbolesny, klientka podczas zabiegu odczuwa przyjemny masaż ciepłem.

 

Pojędrnienie i zwiększenie grubości tkanki w obrębie ścianek pochwy niweluje dyskomfort związany z brakiem satysfakcji seksualnej.  Zmiana struktury wewnętrznych

i zewnętrznych błon narządów płciowych pozwala na uzyskanie ich pierwotnego naturalnego wyglądu.

 

Stymulacja do silnej regeneracji struktur narządów intymnych kobiet za pomocą ThermVital  to przełom w branży ginekologii estetycznej. Według ekspertów to właśnie radiofrekwencja staje się najbardziej pożądaną technologią, z uwagi na swoją skuteczność jak i brak efektów ubocznych.

 

Zabieg z użyciem ThermVital  powoduje stymulację do regeneracji błony śluzowej, jej obkurczenie, a także zwiększenie ukrwienia oraz poprawy unerwienia poprzez wymuszoną odnowę naczyń krwionośnych.

Procedura wykonania jest bardzo prosta, a co ważne komfortowa w odczuciach dla klientki, która już tego  samego dnia może wrócić do swoich codziennych zajęć oraz aktywności seksualnej.

Modelowanie tkanki w obszarze pochwy za pomocą V-HIFU jest możliwe dzięki skupionej wiązce ultradźwięków w danym punkcie, która skutecznie doprowadza do głębokiej rewitalizacji bez zewnętrznych uszkodzeń błony śluzowej.

 

Procedura V-HIFU pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty u kobiet borykających się z nadmierną rozciągliwością ścianek pochwy.

 

Zaletą technologii jest szybkość wykonania zabiegu – wystarczy jeden zabieg trwający zaledwie około 30 minut. Klientka może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć bez okresu rekonwalescencji.

 

Zabieg skierowany jest do Pań po porodzie, aby wygląd oraz struktura obszarów intymnych zyskała swój pierwotny, naturalny wygląd. Tkanka ulega mocnemu zagęszczeniu. Ścianki waginy zostają wzmocnione oraz uelastycznione.

 

Panie cierpiące na efekt starzenia okolic intymnych oraz chcące zwiększyć komfort życia seksualnego również powinny poddać się zabiegowi przy pomocy V-HIFU, aby móc na nowo przeżywać chwile rozkoszy tak mocno jak wcześniej.

 

Zachowanie bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu, bezkrwawa metoda to dodatkowe zalety zabiegu V-HIFU.

Głowica L-HIFU doskonale sprawdza się

w zabiegu bezinwazyjnego liftingu warg sromowych większych.

 

Technologia wykorzystuje zogniskowane ultradzwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Jest to rewelacyjna alternatywa do labioplastyki, dzięki której uzyskujemy efekt mocnego napięcia oraz odmłodzenia warg  sromowych w sposób delikatny i bezbolesny.

 

W trakcie zabiegu dochodzi do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania uszkodzeń w określonym miejscu

i stymulowania naturalnego procesu regeneracji.

 

Głowica wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „poparzenie”

o średnicy 0,5-1 mm w odstępach około 1-2 mm. Jednocześnie nie powoduje  niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. Naturalnie pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i syntezy nowego kolagenu, w rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting.

 

Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają na osiągnięcie niezwykłych efektów zabiegowych.

 

Zabieg dedykowany jest dla kobiet chcących skorygować wygląd okolic warg sromowych większych, nadać im odpowiedni kształt i sprężystość.

Urządzenie dostarcza bezpieczne wiązki światła o dużym zagęszczeniu, które stymulują wnętrze pochwy do regeneracji oraz rewitalizacji. EndoLight aktywuje odnowę biologiczną komórek tkanek pochwy, co wzmacnia uzyskane efekty odmłodzenia.

 

Terapia EndoLight łagodzi stany zapalne poprzez eliminację bakterii nadmiernie namnażających się  w obszarze błony

śluzowej pochwy.

 

Dodatkowo wzmaga pracę układu krwionośnego w obrębie tkanek narządów intymnych, co sprzyja osiągnięciu efektu anti-aging, rozjaśnieniu warg sromowych oraz uzyskaniu lepszej kondycji okolic intymnych.

 

Laser biostymulujący EndoLlight znajduje zastosowanie w dziedzinie ginekologii estetycznej z uwagi na:

 • aktywację produkcji kolagenu, tworzenie nowych włókien kolagenowych
  o  mocniejszej  strukturze;
 • efekt odmłodzenia wyglądu okolic intymnych;
 • wzmożenie mikrocyrkulacji i tym samym poprawę ukrwienia tkanek wpływających na pigmentację narządów płciowych;
 • uelastycznienie i pojędrnienie ścianek pochwy;
 • działanie bakteriobójcze, wyrównujące środowisko pochwy;
 • regenerację uszkodzeń  ścianek pochwy.

 

Laser EndoLight umożliwia indywidualny, optymalny dobór odpowiedniej dawki światła w zależności od potrzeb, dzięki dwóm parametrom pracy w trybie impulsowym oraz ciągłym.

 

Zakres kosmetycznej światłoterapii EndoLight:

 • Niebieskie światło o długości 460 nm – redukuje stan zapalny oraz grzybiczy.
 • Czerwone światło 630 nm – ma działanie rozjaśniające wargi sromowe, poprawia elastyczność ścianek narządów płciowych.
 • Bliska podczerwień 830 nm - zwiększa produkcję kolagenu oraz sprzyja rewitalizacji tkanek.
MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital
MGS Vergine® | L-hifu | V-hifu | Endlight | ThermVital